Архітектура

Вілла в польоті. Проект «Larus» Наталії Олексієнко

Український архітектор Наталія Олексієнко – керівник архітектурної майстерні «Еволюційна архітектура». Працюють вони в стилі контемпорарі. Головна творча ідея майстерні – це вгадати і прочитати код майбутнього проекту, створити комфортні умови для всіх мешканців будинку.

Проект Larus – це особняк для молодої сім’ї в селищі під Києвом «Чайка», Larus з латинської означає «чайка». Архітектура будинку дає відчуття польоту, обриси тераси нагадують розкрите крило птиці.

«Нам вдалося чітко розділити простір на громадську і приватну зони. Приміщення витримані в єдиній стилістиці, але при цьому вони не перетинаються і існують автономно. Наприклад, зі спальні можна непомітно потрапити в басейн. Якщо говорити про стиль, то це те, що сьогодні називають словом contemporary – лаконічні форми, стримані лінії, сучасний дизайн. Проте, тут простежується і відсилання до класичних канонів, і в той же час є традиційні символи затишку, наприклад, абажури, що нагадують про затишок домашнього вогнища, текстиль в клітинку, тепло натурального дерева», – Наталя Олексієнко.

Природа навколо вілли дала привід проникнути їй в інтер’єр, гармонійно виглядають березові стовбури в вітальні, на фасаді і на терасі – спеціальна дошка з хвойних порід.

Будинок виглядає і ультрасучасному і затишно. Розкіш тут не випинається, але відчувається.

Використані материали artup.pro

Залишити відповідь