Арт Дизайн

Проект Мар’яна Івасика Up Magazine

Автором оригінального проекту Up Magazine  став молодий фотограф зі Львова Мар’ян Івасик, відомий своїми дизайнерськими роботами в складі команди львівської студії Leo D’uk Design  в якості графічного дизайнера. Зараз Мар’ян Івасик працює разом з познанською студією  Kurka Design (Польща). Проект Up Magazine  складається з чорно-білих фотографій, зроблених в різних куточках Європи. Особливістю проекту є те, що на всіх фотографіях зображені дахи будівель, шматки неба, верхівки дерев, хмари, літаки, що летять, тощо. Тобто те, що кожен з нас має шанс побачити, якщо підніме голову вгору.

Ось що каже про проект сам автор: «Проект Up Magzaine це маленький журнал в якому зібрані фотографії з різних міст Європи а саме верхні частини міст, тобто криші, небо, хмари Люди дуже часто опускають голову і не дивляться шо їх оточує.

Цим проектом я хотів показати людям, що варто тільки підняти голову догори і можна побачити дуже багато чого цікавого і, як тільки ми будем йти по житті з піднятою головою, то в нас все буде получатись.

В різних містах я часто замічаю як люди часто опускають голову і йдуть по своїх справах, вони поводять так себе щоденно і я цим проектом хочу заохотити людей піднімати голову і дивитись на те, скільки цікавих речей відбувається над нами і так йти по житті з піднятою головою».

Залишити відповідь