Стиль

Манікюрні інструменти Сталекс – зроблено в Україні

Використання манікюрних інструментів для правильного догляду нігтів на ваших руках і ногах дозволяє уникнути багатьох проблем. Манікюрні інструменти забезпечують не тільки особисту гігієну, але також дають інші переваги. Всупереч сформованій традиції, манікюр – це привілей не тільки жінок. Нігті чоловіків так само потребують догляду.
Манікюрні інструменти Сталекс виготовляються як для індивідуального користування, так і для професійного догляду. Такими пристосуваннями кожна людина повинна не тільки володіти, а й розглянути можливість витратити трохи більше, щоб вибрати краще!
Трохи про ножиці
Ножиці для нігтів – це найперше і основне, що має бути у кожного, навіть якщо ви витрачаєте на догляд за нігтями пару хвилин в тиждень. Хороші ножиці повинні бути міцними, жорсткими і гострими. Єдине правильне рішення – це вибирати найкращу якісну сталь.
Ножиці для кутикули повинні бути:
• Маленькими, компактними
• Легко переносяться
• Простими для використання в правій або лівій руці
типи ножиць
Ножиці для нігтів в першу чергу розрізняються по потужності.
Для тонких нігтів виготовляють ножиці з більш довгими лезами.
Для більш міцних нігтів, навпаки, необхідно більш довге плече, а лезо коротший. Це забезпечує більш потужний натиск.
Рекомендації від виробників Сталекс. Що потрібно перевіряти при покупці ножиць для нігтів
1. Напруга. Зробіть пробне стиснення, щоб перевірити опір. Ножиці, які занадто вільні під час різання, можуть зігнути або розірвати ніготь. Занадто тугі ножиці будуть швидко зношуватися. Переконайтеся, що ножиці не надто вільні, утримуючи одну ножиці петлю так щоб ножиці стояли вертикально. Підніміть інше лезо до найвищої точки і залиште його. Добре оброблені ножиці будуть тільки наближатися до точки відрізання (точка, де леза починають стосуватися), і не далі.
2. Відсутність зазору. Кожен загострений край повинен повністю закриватися при закритті. Підніміть ножиці до світла і акуратно закрийте його, присвятив не повинно бути. Якщо леза нещільно прилягають, то ножиці можуть «зажовувати» нігті.
3. Ніякого перехлеста. Закрийте ножиці і перевірте, щоб леза не виходили за зовнішній край один одного.
4. Звук. Піднесіть ножиці подалі від вуха і слухайте, як ви відкриваєте і закриваєте їх. Правильно оброблені ножиці матиме ніжний, гладкий, майже мелодійний звук. Шум не повинен звучати «шершаво», на зразок тертя гравію.

Слід зазначити, що коли добре обробленими ножиць доглядають за нігтями і правильно ними використовуються, то вони абсолютно безпечні. Однак ножиці мають рухомі деталі, і вони вимагають періодичної мастила.

Залишити відповідь