Новини

Ukrainian Urban Awards 2018 – перша архітектурна премія в Україні

В цьому році в Україні вперше пройдет конкурс архітектурних проектів. Цей конкурс проходить у багатьох країнах. Члени журі, які будуть відбирати кращі проекти – це відомі архітектори. В цьому році керівництво журі буде Массимилиано Фуксас – почетним членом Американського інституту архітекторів. Також у журі входять Кристос Пассас (Архітектурний інститут Дессау), провідний дизайнер студії Заха Хадід Архітектори, Майкл Ройкіннд (Rojkind Arquitectos) та інші.
Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та поширення передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті.
Місія – поліпшення якості інфраструктури та середовища міст України.
Роботи на конкурс приймаються в 10-ти номінаціях: житлова архітектура, комерційна архітектура, архітектура громадських об’єктів, архітектура культурно-соціальних об’єктів, реконструкція / реконструкція історичного об’єкта, ландшафтний дизайн, інновації у будівництві та проект року.
Правила подачі робіт:
Кожен учасник може подати необмежену кількість проектів у будь-яку з номінацій, але не має права подавати один і той же проект у декількох різних номінаціях. Якщо функціональне призначення об’єкту відповідає кільком номінаціям, представленим на конкурс, організаційний комітет рекомендує подати такий проект у номінації «Архітектура сумісного використання».
На конкурс “Українські нагороди” представлені в оформленні виставкових таблиць у відповідності до правил подачі разом із заповненою електронною заявкою, яку необхідно відправити на адресу координаторів проекту до 15.05.2018.

Залишити відповідь