Арт

Одарка Дьома-Пісна – українська художниця, що потрапила до списку кращих митців світу

Одарка Дьома-Пісна – молода двадцяти семирічна  українська художниця з міста Умані Черкаської області потрапила до списку п’ятдесяти кращих митців світу. Рейтинг митців складали фахівці італійського каталогу сучасного мистецтва “Вумен есенс”, які робили свій вибір серед аматорів та професіоналів.

За словами самої художниці живописом вона займається з раннього дитинства і цю пристрасть в ній розбудив її дідусь. Народившись у творчій родині, Одарка була просто приречена віднайти себе на шляху мистецтва, тим більш, що її дитинство частково пройшло в майстерні дідуся, де вона була моделлю і джерелом натхнення для свого дідуся, в також отримала перші уроки живопису. А свою першу картину олійними фарбами Одарка написала вже в одинадцять років.

Серед своїх «вчителів» художниця називає представників школи імпресіонізму Ван Гога, Мане, Моне, Ренуара, Дега та інших, але з часом їх вплив на її творчість зменшився і вона наблизилася до стилів фолк арт та арт-наїв. Свій стиль Одарка вважає балансуючим на межі між імпресіонізмом з одного боку та фолк артом і арт-наївом з іншого.

Залишити відповідь