Арт Дизайн

Тиждень дизайну в Ейндховені (21-29. 10. 2017). Сім найуспішніших українських брендів на DDW 2017

Щорічна презентація дизайнерських проектів в голландському місті Ейндховені виділила три основні тренди в 2017 році: це дигитализация, відродження народних ремесел і роботи і людина. Таким чином, дизайн також переходить у віртуальну реальність: дизайн смарт-пристроїв, людини-робота. Україна в 2017 році заявила про себе досить активно. Українські дизайнери успішно представили себе в предметному дизайні, а також в сфері fashion-індустрії. Creative Ukraine. Between Tradition and Innovation – так називався український проект.

Динара Касько – архітектор за освітою. Свій талант вона застосувала для створення десертних шедеврів. На DDW 2017 вона представила серію Geometrical kinetic tart, створену для журналу SoGood.

Студія NOTT Design була створена братами Сергієм і Олександром Готвянскімі. Вони представили серію свічників Candleholders DNIPRO, це зменшені копії промислових конструкцій: труба, доменна піч, силос, резервуар, градирня, вежа води і т.д. Для людей, які виросли в промислових містах це служить нагадуванням про рідне місто і дитинство.

Дизайнерська студія Hochu Rayu пропонує гаджети, Смарт-диктофон Senstone і Helmfon. Helmfon – це великий шолом, який глушить звуки ззовні, що допомагає зосередитися в великих офісах або громадських приміщеннях.

Світильник Entity ( «Cущность») – це ресайклінговий арт-об’єкт від Decorkuznetsov studio, зроблений з відходів від виробництва взуття, сумок та інших шкіряних виробів.

Один з об’єктів архітектора Сергія Махно – столові прибори M-Flatware в формі сільськогосподарських українських інструментів – граблі і лопати. Просто і геніально.

Дизайнер Маша Рева багато займається fashion-ілюстрацією, боді-артом. Ключова ідея капсульної колекції одягу – перенесення в спрощеній формі графічного зображення тіла на текстиль.

Лава Plus + Plus від творців Svoya Studio – лаконічний, ергономічний дизайн, який буде мати гарний вигляд у будь-якому приміщенні.

      

Залишити відповідь